Späť na archív 2021

Archív | Všetky príspevky

ROK:

MESIAC:

MESTO:

 

.DOTYK triptych 3/3
.DOTYK triptych 2/3
.DOTYK triptych 1/3
bees-R: Priviazaní na kôl okamihu
Debris Company: WOW!
Med a prach: OUTSIDE THE BOX 01
Med a prach: OUTSIDE THE BOX 01
Telohra dospelí/ aktívne ráno s Peťom Šavelom ONLINE
Petra Fornayová: Hra na budúcnosť _ Subjective future
Telohra dospelí/ aktívne ráno s Peťom Šavelom ONLINE
mimoOs: Prešívané niťou & Another Song in Silence
Telohra dospelí / Mindcross ONLINE!
Prečo práve toto? M. Hriešik o súčasnom tanci v A4
Barbora Janáková: No on ONLINE
bees-R: 70 sukien mala ONLINE
Telohra dospelí/ aktívne ráno s Peťom Šavelom ONLINE
Move-you: Ženy 2020 [1. repríza]
Telohra dospelí/ aktívne ráno s Peťom Šavelom ONLINE
Tomáš Danielis: PROJECT 46’
Telohra dospelí/ aktívne ráno s Peťom Šavelom ONLINE
Telohra dospelí / Mindcross ONLINE!
Tomáš Danielis: 21&COUNTING
Ivan Vyrypajev, Petra Fornayová: Bytie 2
mimoOs & Zdruhestrany: Rozhovory o dotyku
Telohra DETI ONLINE!
Move-you: Ženy 2020 NAŽIVO + ONLINE [premiéra]
Okrúhly stôl tanečnej sezóny 2019/2020
Telohra dospelí / Mindcross ONLINE!
Telohra DETI ONLINE!
Debris Company: Dolcissime Sirene
Bubla Company a Reserva: Sólo pre 3 vysávače ONLINE
Telohra dospelí / Mindcross ONLINE!
Telohra DETI ONLINE!
Telohra dospelí / Mindcross ONLINE!
Telohra DETI ONLINE!
mimoOs ide online [online stream štyroch predstavení]
mimoOs ide online [online stream štyroch predstavení]
mimoOs ide online [online stream štyroch predstavení]
Petra Fornayová: MANIFEST MOŽNOSTÍ
Eva Priečková: SÚČASNÝ TANEC KURZ BEEING FLOW
Neskorý zber: Priestor pre dvojité samohlásky
Neskorý zber: Priestor pre dvojité samohlásky [open class]
Neskorý zber: Priestor pre dvojité samohlásky
Anna Sedlačková, Daniel Raček - Explorácia koreňov [workshop]
Soňa Kúdelová na festivale JAMA: Potichu zakrič [workshop + performancia]
Neskorý zber: Vráskanie
Telohra DETI!
Stanislava Vlčeková/Jozef Vlk: MUŽ BEZ VLASTNOSTÍ [Bratislava v pohybe]
Petra Fornayová a kol.: Koniec Koniec
mimoOs: Prešívané niťou
Tomáš Danielis: 21&COUNTING
tanC: poNOIR
Telohra a MimoOs: Telo - Hlas - Komunita / Peter Šavel [workshop]
SKOK!: WorkShow #34: Anna Sedlačková, Daniel Raček - Explorácia koreňov [workshop]
Roberta Legros Štěpánková: LOPEROHUNT - ZRUŠENÉ
SKOK!: WorkShow #34: Neskorý zber - Vráskanie
mimoOs: Prešívané niťou
mimoOs: Prešívané niťou
Telohra DETI!
Katarína Brestovanská a Kamil Mihalov: Hudobné dielo a jeho rozpriestranenie do tanečnej performancie [prezentácia tvorivého procesu a diskusia]
uri Korec & Co.: Sapiens Territory [1. repríza] ~ Bratislava v pohybe 2020
Yuri Korec & Co.: Sapiens Territory [premiéra] ~ Bratislava v pohybe 2020
tanC: Prenášaný priestor [workshop, Umenie v tanci] - ZRUŠENÉ
Telohra dospelí!
Telohra DETI!
Umenie v tanci [celoštátna prehliadka scénického tanca] - ZRUŠENÉ
Tanečný dvojvečer poNOIR a ATOPIC - ZRUŠENÉ
bees-R: Priviazaní na kôl okamihu [2. repríza]
Sláva Daubnerová, Andrej Petrovič: MASTERPIECE
Sláva Daubnerová, Andrej Petrovič: MASTERPIECE
Sláva Daubnerová, Andrej Petrovič: MASTERPIECE
Sláva Daubnerová, Andrej Petrovič: MASTERPIECE
Telohra dospelí!
Telohra DETI!
Debris Company: WOW!
Barbora Janáková: No on
Séria workshopov BE PREPARED [workshop 2]
BOD.Y: ADRENA AXIS
Séria workshopov BE PREPARED [workshop 1]
Roberta Legros Štěpánková: BOD SPOJENIA [1. repríza]
Roberta Legros Štěpánková: BOD SPOJENIA [premiéra]
Telohra dospelí!
Telohra DETI!
10080: Silvia Sviteková
Martin Hodoň: ↑&X / APENDIX
WorkShow #33: Márta Ladjánszki & Zsolt Varga (H)
Márta Ladjánszki & Zsolt Varga (H): LetMeC
Telohra dospelí!
Mnemosyne – Remaining Memories / Choreografické laboratórium
Telohra DETI!
Sláva Daubnerová, Andrej Petrovič: MASTERPIECE
Lukáš Bobalík, Maja Hriešik: TIMEOUT BURNOUT [2. repríza]
Sláva Daubnerová, Andrej Petrovič: MASTERPIECE [1. repríza]
Sláva Daubnerová, Andrej Petrovič: MASTERPIECE [premiéra]
Jozef Vaľo: Coming Out
Telohra dospelí!
Ivan Vyrypajev, Petra Fornayová: Bytie 2
Lukáš Zahy: Hľadať pravdu
bees-R: Priviazaní na kôl okamihu [1.repríza]
Katarína Brestovanská: MEDZI TÚŽBOU A SMRŤOU
Katarína Brestovanská: MEDZI TÚŽBOU A SMRŤOU
bees-R: Priviazaní na kôl okamihu [premiéra]
TANEČNO 2020 - Oravský festival tanca a pohybu [3.deň]
Kre:Pí festival 2020 [4.deň]
Kre:Pí festival 2020 [3.deň]
TANEČNO 2020 - Oravský festival tanca a pohybu [2.deň]
TANEČNO 2020 - Oravský festival tanca a pohybu [1.deň]
Kre:Pí festival 2020 [2.deň]
mimoOs a Colectivo Priekopník Veverička: MILLENIAL MAGIC MIRROR
Kre:Pí festival 2020 [1.deň]
bees-R: ZRKADLENIE
mimoOs & ZDRUHESTRANY: DIARIES OF TOUCH 2. premiéra [NuDance Fest]
Med a prach: EU.GENUS II
mimoOs & ZDRUHESTRANY: DIARIES OF TOUCH 1. premiéra [NuDance Fest]
Med a prach: EU.GENUS
tanC: poNOIR [Letné piatky pred SND]
Lukáš Bobalík, Maja Hriešik: TIMEOUT BURNOUT [NuDance Fest]
Zuzana Burianová: REFRAMING
Nástupište 1-12: Suvenír II: Not Titled Yet (Hortus Pomodoris) [NuDance Fest]
Anna Hurajtová, Katarína Palúchová: TELOHRA DETI [NuDance Fest]
Lucia Holinová: NIVEAU STABLE [Letné piatky pred SND]
Petra Fornayová: MANIFEST MOŽNOSTÍ [NuDance Fest]
Tomas Danielis: MAYBE, BUT OF COURSE [Letné piatky pred SND]
Martin Talaga: FAUNUS [NuDance Fest]
Lucia Holinová: NIVEAU STABLE [NuDance Fest]
Martin Hodoň: ↑&X / APENDIX [NuDance Fest]
QUO CHORIS, SLOVENSKO? [NuDance Fest]
Soňa Kúdeľová: AUTOCORRECT [NuDance Fest]
MimoOS: MOVING MOUNTAINS [Letné piatky pred SND]
Petra Fornayová a kol.: Koniec Koniec*
Debris Company: Glitch
Yuri Korec & Co.: SNPJT.online [Festival Kiosk]
Lukáš Bobalík, Maja Hriešik: TIMEOUT BURNOUT [Festival Kiosk]
Tomáš Janypka / Sabina Bočková: song lines: expedícia 97/18 [Festival Kiosk]
Tomáš Janypka, Sabina Bočková: song lines: expedícia 97/18 [Festival Kiosk]
Príchod Godota: Love Portrait
Príchod Godota: Bohovanie
mimoOs: TELOHRA otvorený workshop v Medickej záhrade
Debris Company, Eugen Gindl: WOW!
XIV. Immediatus Série okamžitých nocí
Zámerné čakanie
Stanislava Vlčeková/Jozef Vlk: MUŽ BEZ VLASTNOSTÍ 2. premiéra
Stanislava Vlčeková/Jozef Vlk: MUŽ BEZ VLASTNOSTÍ 1. premiéra
Stanislava Vlčeková/Jozef Vlk: MUŽ BEZ VLASTNOSTÍ predpremiéra
TELOHRA
Katarína Brestovanská: MEDZI TÚŽBOU A SMRŤOU
Katarína Brestovanská: MEDZI TÚŽBOU A SMRŤOU
Katarína Brestovanská: MEDZI TÚŽBOU A SMRŤOU
TELOHRA
mimoOs: Telohra deti vol.1
bees-R: Zrkadlenie
Katarína Brestovanská, Martin Kosorín: WorkShow #32 [workshop]
Katarína Brestovanská, Martin Kosorín a kol.: D U A L
mimoOs: Telohra deti vol.1
mimoOs: Telohra deti vol.1
Soňa Ferienčíková: EVERYWHEN
mimoOs: Telohra deti vol.1
Zuzana Burianová, Michal Freriks: I – STRATA IDENTITY
mimoOs: Telohra deti vol.1
Milan Tomášik: POKRM
mimoOs: Telohra dospelí vol.1
mimoOs: Telohra deti vol.1
mimoOs: Telohra dospelí vol.1
Eva Priečková [workshop]: Beeing flow v kontakte s hlasom (pre zvedavých začiatočníkov aj zanietených pokročilých)
mimoOs: Telohra deti vol.1
mimoOs: Telohra deti vol.1
WorkShow #31: Príbeh tela [workshop]
WorkShow #31: Príbeh tela [workshop]
Song Lines: Expedícia 97/18
mimoOs: Telohra dospelí vol.1
mimoOs: Telohra deti vol.1
Katarína Poliačiková, Eva Priečková - Learning water, salty eyes [vernisáž a performance]
mimoOs: Telohra dospelí vol.1
mimoOs: Telohra deti vol.1
mimoOs: Telohra dospelí vol.1
mimoOs: Telohra deti vol.1
Prepúšťaj a objavuj
Manifest možností – 2. repríza
Manifest možností – 1. repríza
Priestor pre dvojité samohlásky_repríza a workshop
mimoOs: TELOHRA dospelí III.
mimoOs: Telohra deti
LABAN 140
Debris Company: Glitch
Niveau stable
SKOK!: WORKSHOW #30: Andrej Petrovič / KONCEPT: SÓLO
HAS workshop: OPT a Igor - Stratégie slobody v pohybe 2019
Andrej Petrovič: PRIDE: P/One of the seven
mimoOs: TELOHRA dospelí III.
Zuzana Burianová, Michal Freriks: i
mimoOs: Telohra deti
Soňa Kúdeľová: Autocorrect
mimoOs: TELOHRA dospelí III.
Soňa Kúdeľová: Autocorrect
mimoOs: Telohra deti
Yuri Korec & Co.: Habibi 2196-18
MimoOs Do Care: Telo- Hlas- Komunita (výstup z workshopov)
mimoOs: TELOHRA dospelí III.
mimoOs: Telohra deti
Neskorý zber: Zámerné čakanie
BOD.Y: Z/ones
BOD.Y: Adrena Axis
SKOK!: WORKSHOW #29: Marco Valerio Amico, Rhuena Bracci - Alphabet: Metóda
Gruppo nanou: MOTEL (IT)
mimoOs: TELOHRA dospelí III.
mimoOs: Telohra deti
Lyrik.Tiger.Gróf(ka): Z / Ones + Lyrik/ja
Lyrik.Tiger.Gróf(ka): Z / Ones
Petra Fornayová: Manifest možností [premiéra; Vlna naživo 2019]
Milan Kozanek [Artyci Dance]: Anatómia pohybu v kontakte
mimoOs: Telo - Hlas - Komunita 3 [workshop]
Jana Tereková: 70 sukien mala [Vlna naživo 2019]
mimoOs: TELOHRA dospelí II.
Silvia Sviteková: Pamäť betónu [Vlna naživo 2019]
mimoOs: Telohra deti
Art Studio Z: Netanečné formy tanečného vzdelávania
mimoOs: TELOHRA dospelí II.
mimoOs: Telohra deti
Príchod Godota: Love Portrait
mimoOs: Telo - Hlas - Komunita 2 [workshop]
Debris Company: Trilogy (WOW! + Únos Európy + Jób) [Moonride 10 festival]
Príchod Godota: Love Portrait [Moonride 10 festival]
mimoOs: Telo - Hlas - Komunita 1 [workshop]
SKOK!: WORKSHOW #28: Antoinette Helbing - Variácie blízkosti [workshop]
Divadlo Štúdio tanca: 3x20 Ženy [Bratislava v pohybe 2019]
Med a prach: EU.GENUS
Antoinette Helbing: How to be/loved - Perspectives
Okrúhly stôl o slovenskej tanečnej sezóne 2018/2019 [PlaST a Bratislava v pohybe]
mimoOs: TELOHRA dospelí II.
mimoOs: Telohra deti
Lucia Holinová: Niveau Stable [Bratislava v pohybe 2019]
Sidi Larbi Cherkaoui & Eastman (B): Nomad [Bratislava v pohybe 2019]
Viktor Černický (CZ/SK): PLI [Bratislava v pohybe 2019]
mimoOs: TELOHRA dospelí II.
mimoOs: Telohra deti
Príchod Godota: Love Portrait
MichaelDouglas Kollektiv, Dana Caspersen a Nový Priestor: UNDER / STAND / Bratislava [workshop]
Anton Lachký Company (B): Ludum [Bratislava v pohybe 2019]
MichaelDouglas Kollektiv, Dana Caspersen a Nový Priestor: THE POLARITY PARTY
Niv Sheinfeld & Oren Laor (IL): Third Dance [Bratislava v pohybe 2019]
mimoOs: TELOHRA dospelí II.
mimoOs: Telohra deti
Petra Fornayová a kol.: Hra na budúcnosť_Subjective Future
Med a prach: EU.GENUS
GATE TO GATE č. 4 - Soňa Ferienčíková [Bratislava v pohybe 2019]
GATE TO GATE č. 3 - Soňa Ferienčíková [Bratislava v pohybe 2019]
Chiara Bersani (IT): Seeking Unicorns a Martin Kilvády (BE/SK): The Craft of Dry Lands Ice-Skating [Bratislava v pohybe 2019]
Yuri Korec & Co.: Habibi 2196-18 [SCENA 2019]
Martin Kilvády: All Inclusive [workshop; Bratislava v pohybe]
mimoOs: Telohra dospelí
mimoOs: Telohra deti
Živá chrbtica - workshop so Zunou a Milanom
Horse (TW): FreeSteps - Body Scenes [Bratislava v pohybe 2019]
Žabková, Priečková: Bodies in Trouble
Med a prach: EU.GENUS [Festival Divadelná Nitra]
Žabková, Priečková: Bodies in Trouble
Bodies of how/ Workshop k predstaveniu Bodies in trouble
GATE TO GATE č. 2 - Lukáš Bobalik [Bratislava v pohybe 2019]
GATE TO GATE č. 1 - Lukáš Bobalik [Bratislava v pohybe 2019]
mimoOs: Telohra dospelí
mimoOs: Telohra deti
SKOK! WORKSHOW #27: Zuzana Burianová, Michal Freriks: Dance Awareness
Zuzana Burianová, Michal Freriks: i
Yoga House: Eva Priečková - Beeing flow v kontakte s hlasom (pre zvedavých začiatočníkov aj zanietených pokročilých) [kurz]
mimoOs: Telohra dospelí
mimoOs: Telohra deti
Príchod Godota: Bohovanie
Eva Priečková: Naive to the bone
mimoOs: Telohra dospelí
Yoga House: Yuri Korec - Rolfing a joga [kurz]
Bubla Company a Reserva: Sólo pre 3 vysávače
Med a prach: Nezaujímavý krik (krehká história jednotlivca) [KRE:Π 2019]
Neskorý zber: Elegancia kvantového králika [Slnečný festival]
Med a prach: Nezaujímavý krik (krehká história jednotlivca)
Jaro Viňarský: The Touch of the Open [KRE:Π 2019]
Yuri Korec & Co.: Nesólo [KRE:Π 2019]
Neskorý zber: Elegancia kvantového králika
Michal Freriks & Collective: Opening [premiéra]
Med a prach: Nezaujímavý krik (krehká história jednotlivca)
Lucia Holinová/Reserva: Watch Now
SKOK! a Nela H. Kornetová: Performatívna Skúsenosť II / Body of Many Voices II [workshop]
Yuri Korec & Co. - Habibi 2196-18 [PRIDE Košice]
Zámerné čakanie v Galérii Umelka
Debris Company: Glitch
Telo v tanečnej technike a Open Space 2019 [workshop]
Tanečno Camp 2019
Andrej Petrovič: P / One of the Seven [Kiosk 2019]
mimoOs a Priekopník Veverička: MILLENNIAL MAGIC MIRROR [Kiosk 2019]
NEW FACES [Kiosk 2019]
mimoOs a Priekopník Veverička: MILLENNIAL MAGIC MIRROR [Kiosk 2019]
Korec a Viňarský: Nauč sa písať granty! [Workshop, Kiosk 2019]
Martin Talaga: FAUNUS [Kiosk 2019]
NEW FACES [Kiosk 2019]
Yuri Korec & Co.: HABIBI 2196-18 [Kiosk 2019]
Jaro Viňarský: THE TOUCH OF THE OPEN [Kiosk 2019]
Yuri Korec & Co.: HABIBI 2196-18 [Kiosk 2019]
Artyci Dance: Tanec na horách 2019 - Tok piatich prvkov [workshop]
Move-you Camp 2019
PRIDE týždeň: Yuri Korec & Co. - Habibi 2196-18
Moving Mountains na festivale 7 dní — 7 nocí 2019
Debris Company: Glitch [premiéra]
NIVEAU STABLE v Štúdiu tanca
Príchod Godota: Bohovanie [Festival Divné veci]
Med a prach: EU.GENUS [Festival Divné veci]
INDIGO [Festival Divné veci]
Med a prach: EU.GENUS [Dotyky a spojenia]
Med a prach: EU.GENUS
SKOK!: WORKSHOW #26: Yuri Korec - Slobodné telo
Yuri Korec & Co.: HABIBI 2196-18
Príchod Godota: Love Portrait
Andrej Kalinka a Milan Kozánek: Tvorivé zdroje performera [workshop]
Sensorium Night Special: EVERYWHEN / Ferienčíková, Júdová, Timpau
Salome 1.2. .4.
Sláva Daubnerová: Untitled
Tanečno 2019 - Oravský festival tanca a pohybu
Príchod Godota: Bohovanie
Niveau stable
Lyrik.Tiger.Gróf(ka): Z / ONES [MOVE FEST KOŠICE 2019]
Bees-R: 70 sukien mala
mimoOs: Prešívané niťou
Bubla Company a Reserva: Sólo pre 3 vysávače
Debris Company / Peter Lomnický: Jób
HAS workshop OPT a Igor - Stratégie slobody v pohybe [workshop]
SKOK!: WORKSHOW #25: Anka Sedlačková a Monika Rebcová
Tanzwerke, Vaněk, Preuss: Nostalgiáda
Martin Talaga: Soma [ArtWife festival]
Eva Priečková: Beeing flow v čase, priestore a s predstavou-aj pre začiatočníka
Bubla Company a Reserva: Sólo pre 3 vysávače [ArtWife festival]
Tanzwerke, Vaněk, Preuss: Nostalgiáda
Tanzwerke, Vaněk, Preuss: Nostalgiáda
Artyci Dance: Stelesnený JIN-JANG_Dancing Qigong [workshop]
Debris Company: Trilogy (WOW! + Únos Európy + Jób)
Debris Company / Peter Lomnický: Jób [premiéra]
Salome 1.2. .4.
POKRM [premiéra]
5 tancov
Michal Záhora: VÝROČÍ [Nu Dance Fest 2019]
NU DANCE FACE SK CZ [Nu Dance Fest 2019]
Yuri Korec & Co.: HABIBI 2196-18 [Nu Dance Fest 2019]
Katarína Brestovanská: INDIGO [Nu Dance Fest 2019]
Odivo: AERO [Nu Dance Fest 2019]
kfQW / ME-SA: MAN SHAPE REVISED [premiéra, Nu Dance Fest 2019]
Tomáš Danielis: 21&COUNTING [premiéra, Nu Dance Fest 2019]
Okrúhly stôl: SLOVENSKÁ TANEČNÁ PLATFORMA 2020 V BRATISLAVE – DOSIAHNUTEĽNÝ SEN? [Nu Dance Fest 2019]
Workshop: TELOHRA DETI 2 [Nu Dance Fest 2019]
Workshop: TELOHRA DETI 1 [Nu Dance Fest 2019]
Renana Raz - WART [Nu Dance Fest 2019]
mimoOs a Priekopník Veverička: MILLENNIAL MAGIC MIRROR [Nu Dance Fest 2019]
Okrúhly stôl: EXPORT EXPERT [Nu Dance Fest 2019]
CocoonDance: MOMENTUM [Nu Dance Fest 2019]
Andrej Petrovič: P / One of the Seven [premiéra]
Handa Gote: DIE RACHE [Nu Dance Fest 2019]
mimoOs: Passing/station
mimoOs: Passing/station
mimoOs: Passing/station
Niveau Stable [premiéra]
Sláva Daubnerová: Untitled
Workshop: NU DANCE SENIOR+ [Nu Dance Fest 2019]
ShSssh It’ll Be OK! (kolektívna rekreácia)
ShSssh It’ll Be OK! (kolektívna rekreácia)
SALOME 1.2. .4.
Neskorý zber: Vráskanie
Laban Atelier Bratislava: Akreditované vzdelávanie pre tanečných pedagógov
Yuri Korec & Co.: Nesólo
mimoOs: Telohra dospelí
mimoOs: Telohra deti
Soňa Kúdeľová: Autocorrect
Debris Company / Eugen Gindl : WOW!
SKOK!: WORKSHOW #24: Černický, Janypka, Piktorová - DOTYK A ÚSILIE
Černický/Janypka/Piktorová: Ľahká zem
Nový Priestor: D U A L / predstavenie fyzického divadla
Soňa Kúdeľová: Autocorrect
Príchod Godota: Love Portrait [premiéra]
mimoOs a Priekopník Veverička: Millennial Magic Mirror
HTF VŠMU: Dôvera a Videodance
Sláva Daubnerová: Untitled
Passing / Station
Passing / Station
WORKSHOP SÚČASNÉHO TANCA s Janou Terekovou
mimoOs: Prešívané niťou [premiéra]
Passing / Station
bees-R: 70 SUKIEN MALA
Neskorý zber: Vráskanie [premiéra]
Debris Company: Únos Európy
Nový priestor: Ako využiť zvukovo-svetelnú inštaláciu v choreografickej tvorbe [workshop]
SKOK!: WORKSHOW #23: João Costa Espinho - Molecular Dance
João Costa Espinho: Simon 06070809 & Jaro Viňarský: in between
Soňa Kúdeľová: Autocorrect [premiéra]
mimoOs: TELOHRA dospelí
Bubla Company / Reserva: Sólo pre 3 vysávače
Bubla Company / Reserva: Sólo pre 3 vysávače
Love Portrait/ work in progress
mimoOs: Moving Mountains
ShSssh It’ll Be OK! (kolektívna rekreácia)
Z. Burianová - Fyzikalita a kreativita / workshop
mimoOs: TELOHRA deti
ALL Inclusive workshop s Martinom Kilvádym
mimoOs: TELOHRA s Evou Priečkovou
YAW / vychÝlenie
Bodies in trouble
AST: Hra na budúcnosť a kapustnica
bees-R: Zrkadlenie
Ferienčíková, Júdová, Timpau: Everywhen
Bodies in trouble
Ferienčíková, Júdová, Timpau: Everywhen
BAKKHEIA dancing on the edge
Pohybový workshop k predstaveniu Bodies in trouble
Debris Company: Únos Európy
Yuri Korec & Co.: Habibi 2196-18 [premiéra]
Neskorý zber: Zámerné čakanie
Sonja Pregrad & mimoOs: Tak AKO?
Debris company: Dolcissime Sirene
HTF VŠMU Projects: Dôvera, Choreografické laboratórium
Debris company: EPIC
Denníky AKO - workshop so Sonjou Pregrad
Ana Kreitmeyer & Sonja Pregrad: Out There And In Here
Kolektív Príchod Godota: Bohovanie
Csaba Molnár a kol.: Potmehúd
Markéta Stránská: LeŤ
mimoOs: Telohra #3
mimoOs: TELOHRA deti
Nový Priestor: I N D I G O  [premiéra]
Kolektív Príchod Godota: Bohovanie
mimoOs: . DOTYK
Laban Atelier Bratislava: Uvedomelý pohyb - poznávanie s radosťou: Špirála ako cesta
mimoOs: TELOHRA deti - otvorená hodina
Silvia Sviteková a Viktória Decko Horňanová: Conrete yet indefinite
Ferienčíková, Júdová, Timpau: Everywhen [festival Festival Vlna na živo]
SKOK!: WORKSHOW #22: Telo ako nástroj
Med a prach: EU.GENUS
mimoOs a Priekopník Veverička: Millennial Magic Mirror
Med a prach: EU.GENUS
Med a prach: EU.GENUS
Med a prach: EU.GENUS
Med a prach: EU.GENUS
Beeing flow vo vzájomnom kontakte - pokročilí
Med a prach: EU.GENUS
Yuri Korec & Co.: Nesólo
Kurz súčasného tanca - beeing flow vol. I - začiatočníci
Med a prach: EU.GENUS
bees–R: 70 SUKIEN MALA
Predstavenie súčasného tanca pODPORa v Modre
Tanečné predstavenie pODPORa
Vyosená sobota v Úsmeve
BOD.Y: Adrena Axis
J. Bárta: Pitch a B. Jarrett: Spring Cleaning
mimoOs: TELOHRA
Peeping Tom: Mother [Bratislava v pohybe]
FEYNMEN / Tomáš Danielis: Game [Premiéra; Bratislava v pohybe]
Bubla Company a Reserva: Sólo pre 3 vysávače [Premiéra; Bratislava v pohybe]
mimoOs: Moving Mountains v Nitre
Rita Góbi Dance: Volitant [Bratislava v pohybe]
Telo deklaruje / workshop s Jarom Viňarským
Predstavenie súčasného tanca v Lučenci: pODPORa
Kolektív Príchod Godota: Bohovanie [Bratislava v pohybe]
Predstavenie súčasného tanca v Košiciach: pODPORa
T. Hradílková a kol.: Švihla [Bratislava v pohybe]
Predstavenie súčasného tanca v Liptovskom Mikuláši: pODPORa
Ferienčíková, Júdová, Timpau: Everywhen [Moonride festival]
Kilometrový tanec [Bratislava v pohybe]
Jo Strømgren Kompani: The Virus [Bratislava v pohybe]
Predstavenie súčasného tanca v Prievidzi: pODPORa
AST: Hra na budúcnosť
Kilometrový tanec [Bratislava v pohybe]
Josef Nadj a En-Knap Group: Dark Union [Bratislava v pohybe]
T. Hradílková a kol.: Švihla / Alicia Cubells: Sólo
​AST: Hra na budúcnosť [festival Moonride 09]
AST: Hra na budúcnosť
​Tanečná spoločnosť Artyci / Milan Kozánek: As It Is [Bratislava v pohybe]
Tanečná spoločnosť Artyci / Milan Kozánek: As It Is [Bratislava v pohybe]
Kilometrový tanec [Bratislava v pohybe]
DUAL
Kilometrový tanec [Bratislava v pohybe]
Zuzana Burianová: i [premiéra]
70 SUKIEN MALA
Yuri Korec a spol.: Nesólo [premiéra]
Debris Company: Únos Európy
Katedra tanečnej tvorby HTF VŠMU / Andrej Petrovič: Dôvera & Cítiť (ne)viditeľné [premiéra]
SKOK!: WORKSHOW #21: Nela H. Kornetová: THE BODY OF MANY VOICES [workshop]
T.I.T.S.: Nela H. Kornetová: My Own Private Picture
Marta Poláková a študenti VŠMU: Cítiť (ne)viditeľné
Csaba Molnár a kol.: Potmehúd
mimoOs: Do Dna
Csaba Molnár a kol.: Potmehúd
Neskorý zber: Elegancia kvantového králika
mimoOs: Do Dna
mimoOs a Priekopník Veverička: Millennial Magic Mirror [premiéra]
Debris Company: WOW!
Ferienčíková, Júdová, Timpau: Everywhen
Debris Company: WOW!
Ferienčíková, Júdová, Timpau: Everywhen
Ferienčíková, Júdová, Timpau: Everywhen
tYhle: LEGOrytmus (nový cirkus)
tYhle: LEGOrytmus (nový cirkus)
Leto v galérii: Tanečné predstavenie Zámerné čakanie
Open Space: tanečný týždeň na Liptove
Nekonečné synapsie [workshop]
Lyrik.Tiger.Gróf(ka): Z / ONES [festival Kiosk]
Nové tváre súčasného tanca [festival Kiosk]
Ferienčíková, Júdová, Timpau: Everywhen [festival Kiosk]
Nové tváre súčasného tanca [festival Kiosk]
Zuzana Žabková a kol.: …and I want to remember all your shapes [festival Kiosk]
Festival Kiosk: ČAS NA PRÁCU
Yuri Korec a spol.: Sólo nielen pre jedno telo [festival Kiosk]
Jaro Viňarský: The Touch of the Open (Work in progress) [festival Kiosk]
AST: Hra na budúcnosť [festival Kiosk]
Kristína Chmelíková, Jaro Viňarský: YAW [festival Kiosk]
Kristína Chmelíková, Jaro Viňarský: YAW [festival Kiosk]
Tanečno Camp
Move-You Camp
8 ways to meet
11 ways to make soup
Od anatómie po kompozíciu [workshop]
mimoOs: Moving Mountains [premiéra]
Marta Poláková, Tomáš Procházka: pODPORa
Marta Poláková, Tomáš Procházka: pODPORa
Ferienčíková, Júdová, Timpau: Everywhen [Festival DIVNÉ VECI]
Petra Fornayová a kol.: OPERNBALL [Festival DIVNÉ VECI]
Potmehúd [Festival Dotyky a spojenia]
Milan Tomášik & Co.: Fight Bright [premiéra]
bees-R: 70 sukien mala [premiéra]
BOD.Y: Adrena Axis
BOD.Y: Adrena Axis
Workshop
Tanečno 2018 - Oravský festival tanca a pohybu
Tanečná spoločnosť Artyci / Milan Kozánek: Pure
BOD.Y: Adrena Axis [premiéra]
mimoOs: Another song in silence
mimoOs: Another song in silence [premiéra]
SKOK!: WORKSHOW #20: Milan Kozánek, Radoslav Piovarči a Petr Ochvat: Pure Zooming [workshop]
Tanečná spoločnosť Artyci / Milan Kozánek: Pure
Z / ONES premiéra Lyrik.Tiger.Gróf(ka)
Z / ONES premiéra Lyrik.Tiger.Gróf(ka)
TESTLAUF
TESTLAUF
TESTLAUF
Beeing Flow s Hudbou, Hlasom, Zvukom a Tichom [6-týždňový kurz]
Tanečné predstavenie Zámerné čakanie
Marta Poláková, Tomáš Procházka: pODPORa [Festival Nová dráma]
Salome 1.2. .4.
DUAL a Zámerné čakanie
Hra na budúcnosť [Festival Nová dráma]
Salome 1.2. .4.
Debris Company: WOW! [Festival Nová dráma]
Viktor Černický: Parolapolea, Tomáš Janypka: Nové sady
Viktor Černický: Parolapolea, Tomáš Janypka: Nové sady [Vyhradené pre študentov]
Neskorý zber: O ako Schlemmer (Reloaded)
Debris Company a hostia
Sláva Daubnerová: Untitled
Anatómia pohybu [workshop]
Debris Company: EPIC
Debris Company: EPIC
Haló? Je tam někdo? [Medzinárodný deň tanca: premietanie filmov pre rodičov s deťmi]
SouHra [NuDanceFest 2018]
TELO DEKLARUJE - workshop ŠPECIÁL
VerTeDance, Petra Tejnorová a kol. (CZ): Pojďme na tanec!
Neskorý zber: Zámerné čakanie
Clara Furey, Peter Jaško: Untied Tales [NuDanceFest 2018]
Ferienčíková, Júdová, Timpau: Everywhen
Med a prach: eu.genus//dobrý.rod
Nástupište 1–12: Suvenír [NuDanceFest 2018]
Med a prach: eu.genus//dobrý.rod [premiéra]
Nové tváre súčasného tanca [NuDanceFest 2018]
Haló? Je tam někdo? [NuDanceFest 2018]
Tereza Ondrová, Peter Šavel: As Long As Holding Hands [NuDanceFest 2018]
Soňa Kúdeľová: Autopilot [NuDanceFest 2018]
Mušnula [NuDanceFest 2018]
Reiter, Tomášik, Golob: Solo For Two Voices [NuDanceFest 2018]
Trulik, Homola, Petrovič: 3x20 [premiéra]
Ferienčíková, Júdová, Timpau: Everywhen [NuDanceFest 2018]
Best of La Danza In 1 Minuto & Campo Largo Video Dance Residency [NuDanceFest 2018]
100-ročná os [NuDanceFest 2018]
Odivo: Stopy v pamäti [NuDanceFest 2018]
Nu Dance Fest 2018
Trulik, Homola, Petrovič: 3x20 [premiéra]
Ferienčíková, Júdová, Timpau: Everywhen [NuDanceFest 2018]
WORKSHOP: TANEC 60+ [NuDanceFest 2018]
Sólo nielen pre jedno telo
Tanečná spoločnosť Artyci / Milan Kozánek: As It Is [premiéra]
Mirka Eliášová (CZ): Choreografia pre deti a s deťmi 2
Alica Minárová a kol.: n o m a d
Open Call
Katarína Brestovanská:
Katarína Brestovanská:
Debris Company, Eugen Gindl: WOW!
Katarína Brestovanská:
Katarína Brestovanská:
Fabric Body Move
Kurz súčasného tanca Vol. I - Beeing Flow [#6]
Katarína Brestovanská:
Katarína Brestovanská:
Kei Mimakiová, Zuzana Burianová: i [predstavenie ZRUŠENÉ]
Lukáš Homola a kol. : Erózia
Kurz súčasného tanca Vol. I - Beeing Flow [#5]
Multipartnering / Balážová, Méndez // Workshop
Liptovské divadlo tanca: Rozprávky...
Liptovské divadlo tanca: Rozprávky... [premiéra]
Kurz súčasného tanca Vol. I - Beeing Flow [#4]
Kei Mimakiová, Zuzana Burianová: i [predstavenie ZRUŠENÉ]
Kei Mimakiová, Zuzana Burianová: i [premiéra; predstavenie ZRUŠENÉ]
Katarína Hajsterová: Move you #2
Petra Fornayová a spol.: OPERNBALL [predstavenie ZRUŠENÉ]
Bohovanie
Kurz súčasného tanca Vol. I - Beeing Flow [#3]
D U A L
Dobák, Lee, Smilansky: Dis-ease
Katarína Hajsterová: Move you #1
Soňa Kúdeľová: Autopilot
Debris Company: WOW!
SKOK!: WORKSHOW #19: ‘DIS-EASE’
Kurz súčasného tanca Vol. I - Beeing Flow [#2]
Dobák, Lee, Smilansky: Dis-ease [premiéra]
Debris Company: WOW!
Kurz súčasného tanca Vol. I - Beeing Flow [#1]
Večer súčasného tanca 3
Jaro Viňarský: Bohovanie [premiéra #2]
Jiří Lőssl: Uvedomelý pohyb – ako k nemu viesť deti
Jaro Viňarský: Bohovanie [premiéra #1]
Soňa Kúdeľová: Autopilot
Hra na budúcnosť
Pocitové rozUmenie v Diere do sveta
Yuri Korec: d-BODY-m
Pocitové rozUmenie
O ako Schlemmer (reloaded)
Tu a Teraz #4
C/LAP uvádza Artyci + Med a prach
Jaro Viňarský: Animalinside
Debris Company: WOW!
Projekt Batyskaf: 10080 - Eva Priečková
Jaro Viňarský: Animalinside
Jaro Viňarský: Animalinside
Soňa Kúdeľová: Autopilot [premiéra]
Gala Art Moves 2017 [finále tanečnej súťaže]
. DOTYK v Nitre
Workshop: Telo v tanečnej technike II
Tanečné predstavenie pODPORa
D U A L [premiéra]
. DOTYK v Záhrade
O ako Schlemmer (Reloaded)
Projekt Batyskaf: waiting for a magic Evgus to happen
Open Call
bees-R: Zrkadlenie
bees-R: Zrkadlenie
Pridaj sa k nám! Intenzívny workshop s Danielom Račekom
Noc divadiel / Štúdio 12 - Tancovačka do nekonočna
Debris Company: WOW! [Anglická premiéra na Ars Poetica 2017]
Lukáš Homola a kol.: ERÓZIA [premiéra]
Do Dna v Martine
Lenka Švandová a Edgar Mojdl (CZ): Tanec a hudba
Projekt Batyskaf: Earthworms are crossing the road
Lucia Holinová: Watch Now
Tu a Teraz #3
Do Dna v Bratislave
Petra Tejnorová/Jaro Viňarský a kol.: You are here
Petra Fornayová: Derniérový večer v A4
Lívia Méndez Marín Balážová a Zebastián Méndez Marín: Multipartnering – nekonečné synapsie
Liptovské divadlo tanca: PRA©H
Hra na budúcnosť
Elegancia kvantového králika v Štúdiu 12
Opernball v Modre
Dancing Qigong_MERIDIAN FLOW
Kilometrový tanec #6
Workshop: Telo v tanečnej technike
Debris Company: WOW! [Bratislava v pohybe]
Tu a Teraz #2
bees-R: Zrkadlenie & Anton Lachký: Nočná ilúzia na Stanici
Yuri Korec: d-BODY-m v Tabačke
Marta Poláková, Tomáš Procházka: pODPORa
Marta Poláková, Tomáš Procházka: pODPORa [premiéra]
Stratégia v Pohybe/ Danko Raček
Kilometrový tanec #5
Kilometrový tanec #4
Segni Mossi: Yellow training
Pohybový workshop: Elegancia kvantovej fyziky
Elegancia Kvantového Králika v Záhrade CNK
bees-R: Zrkadlenie v Štúdiu tanca
Yuri Korec: d-BODY-m [Bratislava v pohybe]
Kilometrový tanec #3
Cluster ensemble na Bielej noci ~ Steve Reich: Six Pianos & more
Kilometrový tanec #2
Mirka Eliášová (CZ): Choreografia pre deti a s deťmi
Telo ako nástroj
Kontaktná improvizácia s Milanom #4
Bratislava v pohybe [1. - 22. október 2017]
Kilometrový tanec #1
Súčasný TANEC FLOW WORK s Evou Priečkovou
Andrej Petrovič/kreativita a interpretácia
Sláva Daubnerová: UNTITLED
Sláva Daubnerová: UNTITLED
Yuri Korec: d-BODY-m v Záhrade CNK
Kontaktná improvizácia s Milanom #3
Cyklus workshopov Pridaj sa k nám s Danielom Račekom
YAW / vychÝlenie
YAW / vychÝlenie
Tanečná spoločnosť Artyci a ME-SA: Satsang na Stanici
Open Call
Tanečná spoločnosť Artyci a ME-SA: Satsang v Tabačke
Tu a Teraz #1
Kontaktná improvizácia s Milanom #2
Zámerné čakanie v Štúdiu 12
Kontaktná improvizácia s Milanom #1
ROBERTA LEGROS ŠTĚPÁNKOVÁ: Tělem číst textury prostorů [audio workshop]