Archív | 2019

ROK:

MESIAC:

MESTO:

 

mimoOs: TELOHRA dospelí II.
mimoOs: Telohra deti
Príchod Godota: Love Portrait
MichaelDouglas Kollektiv, Dana Caspersen a Nový Priestor: UNDER / STAND / Bratislava [workshop]
Anton Lachký Company (B): Ludum [Bratislava v pohybe 2019]
MichaelDouglas Kollektiv, Dana Caspersen a Nový Priestor: THE POLARITY PARTY
Niv Sheinfeld & Oren Laor (IL): Third Dance [Bratislava v pohybe 2019]
mimoOs: TELOHRA dospelí II.
mimoOs: Telohra deti
Petra Fornayová a kol.: Hra na budúcnosť_Subjective Future
Med a prach: EU.GENUS
GATE TO GATE č. 4 - Soňa Ferienčíková [Bratislava v pohybe 2019]
GATE TO GATE č. 3 - Soňa Ferienčíková [Bratislava v pohybe 2019]
Chiara Bersani (IT): Seeking Unicorns a Martin Kilvády (BE/SK): The Craft of Dry Lands Ice-Skating [Bratislava v pohybe 2019]
Yuri Korec & Co.: Habibi 2196-18 [SCENA 2019]
Martin Kilvády: All Inclusive [workshop; Bratislava v pohybe]
mimoOs: Telohra dospelí
mimoOs: Telohra deti
Živá chrbtica - workshop so Zunou a Milanom
Horse (TW): FreeSteps - Body Scenes [Bratislava v pohybe 2019]
Žabková, Priečková: Bodies in Trouble
Med a prach: EU.GENUS [Festival Divadelná Nitra]
Žabková, Priečková: Bodies in Trouble
Bodies of how/ Workshop k predstaveniu Bodies in trouble
GATE TO GATE č. 2 - Lukáš Bobalik [Bratislava v pohybe 2019]
GATE TO GATE č. 1 - Lukáš Bobalik [Bratislava v pohybe 2019]
mimoOs: Telohra dospelí
mimoOs: Telohra deti
SKOK! WORKSHOW #27: Zuzana Burianová, Michal Freriks: Dance Awareness
Zuzana Burianová, Michal Freriks: i
Yoga House: Eva Priečková - Beeing flow v kontakte s hlasom (pre zvedavých začiatočníkov aj zanietených pokročilých) [kurz]
mimoOs: Telohra dospelí
mimoOs: Telohra deti
Príchod Godota: Bohovanie
Eva Priečková: Naive to the bone
mimoOs: Telohra dospelí
Yoga House: Yuri Korec - Rolfing a joga [kurz]
Bubla Company a Reserva: Sólo pre 3 vysávače
Med a prach: Nezaujímavý krik (krehká história jednotlivca) [KRE:Π 2019]
Neskorý zber: Elegancia kvantového králika [Slnečný festival]
Med a prach: Nezaujímavý krik (krehká história jednotlivca)
Jaro Viňarský: The Touch of the Open [KRE:Π 2019]
Yuri Korec & Co.: Nesólo [KRE:Π 2019]
Neskorý zber: Elegancia kvantového králika
Michal Freriks & Collective: Opening [premiéra]
Med a prach: Nezaujímavý krik (krehká história jednotlivca)
Lucia Holinová/Reserva: Watch Now
SKOK! a Nela H. Kornetová: Performatívna Skúsenosť II / Body of Many Voices II [workshop]
Yuri Korec & Co. - Habibi 2196-18 [PRIDE Košice]
Zámerné čakanie v Galérii Umelka
Debris Company: Glitch
Debris Company: Glitch
Telo v tanečnej technike a Open Space 2019 [workshop]
Tanečno Camp 2019
Andrej Petrovič: P / One of the Seven [Kiosk 2019]
mimoOs a Priekopník Veverička: MILLENNIAL MAGIC MIRROR [Kiosk 2019]
NEW FACES [Kiosk 2019]
mimoOs a Priekopník Veverička: MILLENNIAL MAGIC MIRROR [Kiosk 2019]
Korec a Viňarský: Nauč sa písať granty! [Workshop, Kiosk 2019]
Martin Talaga: FAUNUS [Kiosk 2019]
NEW FACES [Kiosk 2019]
Yuri Korec & Co.: HABIBI 2196-18 [Kiosk 2019]
Jaro Viňarský: THE TOUCH OF THE OPEN [Kiosk 2019]
Yuri Korec & Co.: HABIBI 2196-18 [Kiosk 2019]
Artyci Dance: Tanec na horách 2019 - Tok piatich prvkov [workshop]
Move-you Camp 2019
PRIDE týždeň: Yuri Korec & Co. - Habibi 2196-18
Moving Mountains na festivale 7 dní — 7 nocí 2019
Debris Company: Glitch [premiéra]
NIVEAU STABLE v Štúdiu tanca
Príchod Godota: Bohovanie [Festival Divné veci]
Med a prach: EU.GENUS [Festival Divné veci]
INDIGO [Festival Divné veci]
Med a prach: EU.GENUS [Dotyky a spojenia]
Med a prach: EU.GENUS
SKOK!: WORKSHOW #26: Yuri Korec - Slobodné telo
Yuri Korec & Co.: HABIBI 2196-18
Príchod Godota: Love Portrait
Andrej Kalinka a Milan Kozánek: Tvorivé zdroje performera [workshop]
Sensorium Night Special: EVERYWHEN / Ferienčíková, Júdová, Timpau
Salome 1.2. .4.
Sláva Daubnerová: Untitled
Tanečno 2019 - Oravský festival tanca a pohybu
Príchod Godota: Bohovanie
Niveau stable
Lyrik.Tiger.Gróf(ka): Z / ONES [MOVE FEST KOŠICE 2019]
Bees-R: 70 sukien mala
mimoOs: Prešívané niťou
Bubla Company a Reserva: Sólo pre 3 vysávače
Debris Company / Peter Lomnický: Jób
HAS workshop OPT a Igor - Stratégie slobody v pohybe [workshop]
SKOK!: WORKSHOW #25: Anka Sedlačková a Monika Rebcová
Tanzwerke, Vaněk, Preuss: Nostalgiáda
Martin Talaga: Soma [ArtWife festival]
Eva Priečková: Beeing flow v čase, priestore a s predstavou-aj pre začiatočníka
Bubla Company a Reserva: Sólo pre 3 vysávače [ArtWife festival]
Tanzwerke, Vaněk, Preuss: Nostalgiáda
Tanzwerke, Vaněk, Preuss: Nostalgiáda
Artyci Dance: Stelesnený JIN-JANG_Dancing Qigong [workshop]
Debris Company: Trilogy (WOW! + Únos Európy + Jób)
Debris Company / Peter Lomnický: Jób [premiéra]
Salome 1.2. .4.
POKRM [premiéra]
5 tancov
Michal Záhora: VÝROČÍ [Nu Dance Fest 2019]
NU DANCE FACE SK CZ [Nu Dance Fest 2019]
Yuri Korec & Co.: HABIBI 2196-18 [Nu Dance Fest 2019]
Katarína Brestovanská: INDIGO [Nu Dance Fest 2019]
Odivo: AERO [Nu Dance Fest 2019]
kfQW / ME-SA: MAN SHAPE REVISED [premiéra, Nu Dance Fest 2019]
Tomáš Danielis: 21&COUNTING [premiéra, Nu Dance Fest 2019]
Okrúhly stôl: SLOVENSKÁ TANEČNÁ PLATFORMA 2020 V BRATISLAVE – DOSIAHNUTEĽNÝ SEN? [Nu Dance Fest 2019]
Workshop: TELOHRA DETI 2 [Nu Dance Fest 2019]
Workshop: TELOHRA DETI 1 [Nu Dance Fest 2019]
Renana Raz - WART [Nu Dance Fest 2019]
mimoOs a Priekopník Veverička: MILLENNIAL MAGIC MIRROR [Nu Dance Fest 2019]
Okrúhly stôl: EXPORT EXPERT [Nu Dance Fest 2019]
CocoonDance: MOMENTUM [Nu Dance Fest 2019]
Andrej Petrovič: P / One of the Seven [premiéra]
Handa Gote: DIE RACHE [Nu Dance Fest 2019]
mimoOs: Passing/station
mimoOs: Passing/station
mimoOs: Passing/station
Niveau Stable [premiéra]
Sláva Daubnerová: Untitled
Workshop: NU DANCE SENIOR+ [Nu Dance Fest 2019]
ShSssh It’ll Be OK! (kolektívna rekreácia)
ShSssh It’ll Be OK! (kolektívna rekreácia)
SALOME 1.2. .4.
Neskorý zber: Vráskanie
Laban Atelier Bratislava: Akreditované vzdelávanie pre tanečných pedagógov
Yuri Korec & Co.: Nesólo
mimoOs: Telohra dospelí
mimoOs: Telohra deti
Soňa Kúdeľová: Autocorrect
Debris Company / Eugen Gindl : WOW!
SKOK!: WORKSHOW #24: Černický, Janypka, Piktorová - DOTYK A ÚSILIE
Černický/Janypka/Piktorová: Ľahká zem
Nový Priestor: D U A L / predstavenie fyzického divadla
Soňa Kúdeľová: Autocorrect
Príchod Godota: Love Portrait [premiéra]
mimoOs a Priekopník Veverička: Millennial Magic Mirror
HTF VŠMU: Dôvera a Videodance
Sláva Daubnerová: Untitled
Passing / Station
Passing / Station
WORKSHOP SÚČASNÉHO TANCA s Janou Terekovou
mimoOs: Prešívané niťou [premiéra]
Passing / Station
bees-R: 70 SUKIEN MALA
Neskorý zber: Vráskanie [premiéra]
Debris Company: Únos Európy
Nový priestor: Ako využiť zvukovo-svetelnú inštaláciu v choreografickej tvorbe [workshop]
SKOK!: WORKSHOW #23: João Costa Espinho - Molecular Dance
João Costa Espinho: Simon 06070809 & Jaro Viňarský: in between
Soňa Kúdeľová: Autocorrect [premiéra]
mimoOs: TELOHRA dospelí
Bubla Company / Reserva: Sólo pre 3 vysávače
Bubla Company / Reserva: Sólo pre 3 vysávače
Love Portrait/ work in progress
mimoOs: Moving Mountains
ShSssh It’ll Be OK! (kolektívna rekreácia)
Z. Burianová - Fyzikalita a kreativita / workshop
mimoOs: TELOHRA deti
ALL Inclusive workshop s Martinom Kilvádym
mimoOs: TELOHRA s Evou Priečkovou